Autor Wątek: KOXER - To chyba jakiś żart...  (Przeczytany 1850 razy)

Yuranogratto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +4/-16
  • YoGuRt
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2012, 10:46:35 am »
Sry mały błąd gry -.-
Koxer Aka Single Player Style :*

Koxer

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: +5/-39
  • Koxer wita się banem ;)
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2012, 10:47:09 am »
Ehhh żal aż mi to skomentować

Trish

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: +25/-30
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2012, 11:05:35 am »
Sry mały błąd gry -.-
Z czym błąd??
Ehhh żal aż mi to skomentować
To może chociaż się wypowiedz dlaczego dla Yuranogratto skasowałeś postacie...

Koxer

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: +5/-39
  • Koxer wita się banem ;)
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 27, 2012, 11:12:26 am »
Nie skasowałem żadnych postaci, nigdy nie miałem takiej możliwości i nigdy takowej nie będę miał. Same oszczerstwa na tym forum ehhh.... Dzieci ogarnijcie się  ;D

Urwis

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: +12/-3
  • The Future is in your hands
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 27, 2012, 01:21:22 pm »
Witam,
Chciałbym w ogóle zacząć od tego, że historia lubi toczyć się kołem, a PheXion znów zachowuje sie tak jak nie powinien zachowywać się administrator gry(wg mnie).
Co do mojej osoby, ja nie mam totalnie czasu na granie w gry... Jestem tu z sentymentu.
Nie wiem zupełnie jakie panują teraz zasady w grze, kto jaki jest, kto mówi prawdę, a kto kradnie drop. Ale jedno wiem, że Administrator gry powinien w takich sytuacjach interweniować, nie chodzi mi tu o zmianę strażnika, bo być może wystarczy tu lekka korekta zachowania. Przejrzałem na szybko forum i ogarnęła mnie jedna refleksja... Ta gra nie została stworzona z pasji... To czysty przelicznik zysków i strat, w tym przypadku w większej ilości zysków.  Wypadałoby chociaż zachować pozory zainteresowania i odpisać czasem w co drugim wątku problemowym/zapytaniu/błędzie gry/niedociągnięciu/ nowym pomyśle: "ok" "ok, spadaj" "ok, pomysle" Cokolwiek. Ale tu nawet tego nie ma. Wystarczyło mi 10 minut by stwierdzić, że gra nastawiona jest na zarabianie, przemawiają za tym same wypowiedzi rozżalonych graczy, do których problemów masz zlewczy stosunek, piszą " wydałem już XXX sms'ów na tą grę i nie wydam już więcej bo ( i tu jakiś problem z grą/ osobą/bład/ zly balans/ ) Pamiętam w Aphelion online, kiedy zdobyłem maksymalny 200lvl jako pierwszy... tam użyłem tylko raz kodu bonusowego i tak na prawdę nie musiałem tego robić. Tu sami graczę wypowiadają się, że konieczny jest sklep za smsy.
Nie mam nic do tego,że ktoś chce zarabiać. Bo każdy do tego dąży, jednak nie rób z tej gry obozu pracy dając od siebie nie wiele, a "wymagajac" max od innych. Jest wiele niedociągnięć, a mimo to dalej trwa cisza, gracze ślą smsy by nie spaść z pozycji choć widzą, że coś jest nie tak, a gra nie jest dopracowana. Jeśli już chcesz iść w tym kierunku to może znajdź jakichś sponsorów, zacznij współpracę z kimś konkretnym, wypromuj grę. No chyba, że po prostu ta gra ma być taką dodatkową zwyczajną"skarpetą" na oszczędności - to ok.  - To już kwestia rozliczenia z własnym sumieniem.
Jest to tylko i wyłącznie moja opinia będąca refleksją budowaną na przestrzeni 4 lat "wpolpracy"
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 01:24:58 pm wysłana przez Urwis »
ciekawie, ciekawie, wracam na chwilę. ;-)

Sedit

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +4/-16
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2012, 07:59:12 pm »
Dodam jeszcze jeden ss i Phex proszę zajmij się tym bo dopóki będzie tak jak jest nie mam zamiaru w to grać, to jest po prostu kpina.

Jeszcze tylko pragnę dodać że połowa tego działu to właśnie skargi na tą oto osobę.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 08:04:48 pm wysłana przez Sedit »

Trish

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: +25/-30
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2012, 09:32:41 pm »
Same oszczerstwa na tym forum ehhh.... Dzieci ogarnijcie się  ;D
Same oszczerstwa? Ss'y mówią same za siebie, mimo, że jest ich mało(żałuję, że też ich nie robiłam). Rozumiem gdyby jedna lub dwie, coś mówiły na twój temat, ale tutaj każdy wypowiada się na twój temat, bo szkoda już słów na twoje zachowanie.


FuSzu

  • Strażnik
  • Wojownik Perihelionu
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: +121/-37
  • "Duży" może więcej...
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2012, 02:25:38 pm »
Wtrącając się do tematu.

1)
Koxer czy w wykroczeniach masz podany czas kary lub jego jakość. Nie? To dobrze, bo za to się nie kara.
Nie wiem ile razy mam Ci tłumaczyć, ale to do Ciebie nie dociera. I chyba nie dotrze. Bo jesteś za bardzo obrażalski, a ponadto masz poczucie własnej wartości za duże. Dużo za duże. Uważasz, że Ty jesteś najlepszy, a reszta to pionki do Twojej gry.

2) Słowo WTF, z angielskiego skrót od What The Fuck. Co tłumacząc na polskie słowa znaczy: Co jest ku*wa. Słowa skrócone, wykropokowane także podlegają karze.
Chociaż pheX kiedyś pisał do mnie w tej sprawie i powiedział, żeby za to słowo nie karać, dodająć, że to pozytywny kontekst. Ale wtedy każdą wykropokowaną wypowiedź można tak traktować.

3) Grożenie zabijaniem w grze nie jest karalne, jedynie groźba chęci ingerewania w rzeczywiste życie.

4) Dla wiadomości: Udało się Wam raz zabić, kilka to kombinujcie ekipę i to róbcie.

5) Ja teraz nie mam ochoty grać, a tym bardziej nie mam ochoty nic robić. Mam swoje problemy natury psychicznej. Po prostu będę kiedy będę.
FuSzu - 91 poziom Łowca - 69 poziom Opętaniec - 85 poziom Necromanta - 48 poziom
"Dużych poznajesz po tym jak traktują mniejszych"

Koxer

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: +5/-39
  • Koxer wita się banem ;)
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 28, 2012, 03:40:02 pm »
Cytuj
Koxer czy w wykroczeniach masz podany czas kary lub jego jakość. Nie? To dobrze, bo za to się nie kara.
Cytuj
§3. Wykroczenia - kary
§3.1 Dostępne kary, jakie Stażnik Czatu gry może użyć są to: wydalenie z gry oraz zablokowanie konta na określony czas.
§3.2 Za wykroczenie uważa się:
+Czas kary do każdego wykroczenia ustaliłeś sobie sam.

Trish

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: +25/-30
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2012, 04:31:58 pm »
+Czas kary do każdego wykroczenia ustaliłeś sobie sam.
A ty sam sobie ten czas przedłużasz...

FuSzu

  • Strażnik
  • Wojownik Perihelionu
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: +121/-37
  • "Duży" może więcej...
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 28, 2012, 06:44:25 pm »
+Czas kary do każdego wykroczenia ustaliłeś sobie sam.

Napisałem pheXowi, jeśli się nie zgadza na takie coś to niech sam zmieni. Nie zmienił, czyli się zgadza z tym. Więc w czym problem?

Poza tym:

§4. Postanowienia końcowe
§4.1. Strażnicy porządku odpowiadają tylko i włącznie przed administracją.
§4.2. Strażnik Porządku to też człowiek i ma prawo się pomylić.
§4.3. Jeżeli nie podoba Ci się praca Strażnika Porządku, zgłoś to administratorowi, omawianie pracy moderatorów na czacie jest zabronione.
§4.4. Strażnicy Porządku opiekują się nim bez wynagrodzenia, w swoim wolnym czasie.
§4.5. Regulamin może zostać zmieniony bez powiadomienia w celu dostosowania do nowych warunków.
§4.7. Regulamin wchodzi w życie gry od 15-05-2012 od godziny 15:22:00

Nie widzę tutaj żadnej kary.
FuSzu - 91 poziom Łowca - 69 poziom Opętaniec - 85 poziom Necromanta - 48 poziom
"Dużych poznajesz po tym jak traktują mniejszych"

Koxer

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: +5/-39
  • Koxer wita się banem ;)
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2012, 06:54:09 pm »
Napisał, że na razie nie ma czasu na grę :(To, że nic tam nie zmienił nie oznacza także, że wyraził na to 100% zgodę. Niech napisze to publicznie wtedy wszyscy gracze będą to widzieć i w pełni się do tego stosować  ;)

FuSzu

  • Strażnik
  • Wojownik Perihelionu
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: +121/-37
  • "Duży" może więcej...
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 28, 2012, 08:35:56 pm »
Dlatego należy się stosować póki co temu. Chyba, że nadal jest coś nie jasne? To wtedy już Twój problem.

A pozatym to mnie pheX prosił o napisanie regulaminu, nie Ciebie.

Dodatkowo podpinając ten temat raczej go zobaczył...
FuSzu - 91 poziom Łowca - 69 poziom Opętaniec - 85 poziom Necromanta - 48 poziom
"Dużych poznajesz po tym jak traktują mniejszych"

Yuranogratto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +4/-16
  • YoGuRt
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 28, 2012, 10:33:52 pm »
@Koxer
Spytam się jeszcze raz, czemu nie ściągniesz sobie jakiejś Gry single player jak nas tak nie lubisz?
Koxer Aka Single Player Style :*

Koxer

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: +5/-39
  • Koxer wita się banem ;)
    • Zobacz profil
Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 28, 2012, 10:53:32 pm »
Ależ ja was lubię.....




















































Zabijać  ;D;D;D

Perihelion - Polska gra mmorpg

Odp: KOXER - To chyba jakiś żart...
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 28, 2012, 10:53:32 pm »