Jeśli jesteś dumnym użytkownikiem Nintendo Wii, wiesz, dlaczego jesteś taki dumny. Nintendo oferuje niecodzienne wrażenia z gry. Jest to gra zręcznościowa z efektami gry na świeżym powietrzu na ciele.

Nintendo oferuje różnorodne gry zręcznościowe, w które można grać na Wii, a atmosfera, którą tworzy, jest nie do opisania. Wśród tak wielu dostępnych gier są zręcznościowe gry na Wii:

• Mario Party 8

Seria Mario jest ulubionym wśród wszystkich pokoleń. Mario Party 8 to najnowszy dodatek do gry, który dostarczył mnóstwo nowych i starych przeżyć oraz funkcji zręcznościowych. Kontynuuj uderzanie i jazdę w tej wypełnionej zabawą edycji ulubionej od zawsze.

• Game Party

Game Party zapewnia, że ​​wraz z przyjaciółmi będziesz cieszyć się niesamowitą zabawą w piłkę Skii, strzelanie do obręczy, hokej stołowy i grę w rzutki. Więc jeśli chcesz mieć dzieci w pobliżu lub chcesz zachowywać się jak dzieci, zdecydowanie powinieneś mieć tę grę.

• Strefa Arcade

Strefa zręcznościowa daje Ci możliwość wyboru swoich ulubionych gier, takich jak piłka narciarska i podobne. Rozgrywka stała się realistyczna i polega na zarabianiu życia, takim jak bilety i nagrody. Te nagrody działają jak bonus, aby odblokować więcej trybów zręcznościowych.

• Dom śmierci

Oceniany jako jedna z najgorętszych arkadowych gier strzeleckich wszechczasów Overkill z Domu Umarłych jest oszałamiający. Wszystko czego potrzebujesz to broń Wii i działaj jako agent G, który przebywa na krwawych ulicach Luizjany, aby rozwiązać tajemnicze i krwawe przestępstwa.

• Pinball

Światowej sławy, ulubionej od zawsze i prawdziwej klasyki, pinball jest również dostępny na Wii. Wyobraź sobie całą zabawę z gry w pinball w zrewolucjonizowanej formie wykrywania ruchu na rewolucyjnej Wii. Gra ma więcej nowych funkcji; zupełnie nowe elementy do odblokowania i wsparcie dla gry dla 4 graczy.

• Zimowe igrzyska

Jakie wspaniałe myśli mamy wszyscy, gdy myślimy o igrzyskach zimowych i igrzyskach olimpijskich. Mamy ochotę wziąć udział w tych grach. Co jeśli nie możemy w rzeczywistości, zawsze możemy to zrobić na Nintendo Wii, a nawet je wygrać. Nasze refleksy z pilotem są testowane w tej umiejętności związanej z edycją na Wii. Wyzwanie, którego nikt nie chciałby przegapić.
A jeśli nadal chcesz czegoś innego, skorzystaj z Pakietu rodzinnego z 30 minigierami, które zapewnią ci szeroki zakres gier.

Categories: Wii