Autor Wątek: Non Omnis Moriar (Nowy Właściciel)  (Przeczytany 100 razy)

Shreuder

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: +0/-7
  • Kto mi odbiera repa?!
    • Zobacz profil
Non Omnis Moriar (Nowy Właściciel)
« dnia: Luty 21, 2013, 12:38:28 pm »
                                                               Wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu
                                                               strzelający nad ogrom królewskich piramid
                                                               nie naruszą go deszcze gryzące nie zburzy
                                                               oszalały Akwilon oszczędzi go nawet

                                                              łańcuch lat niezliczonych i mijanie wieków
                                                              Nie wszystek umrę wiem że uniknie pogrzebu
                                                              cząstka nie byle jaka i rosnący w sławę
                                                              potąd będę wciąż młody pokąd na Kapitol

                                                              ma wstępować z milczącą westalką pontifeks
                                                              I niech mówią że stamtąd gdzie Aufidus huczy
                                                              z tego kraju gdzie gruntom brak wody gdzie Daunus
                                                              rządził ludem rubasznym ja z nizin wyrosły

                                                              pierwszy doprowadziłem nurt eolskiej pieśni
                                                              do Italów przebiwszy najpewniejszą drogę
                                                              Bądź dumna z moich zasług i delfickim laurem
                                                              Melpomeno łaskawie opleć moje włosy.



"Non Omnis Moriar", czyli: Nie wszystek umrę. Tekst pochodzący z Pieśni III Horacego pod tytułem: "Wybudowalem pomnik" ("Exegi monumentum"). Co to w ogóle znaczy? Jaki ma sens? "Non omnis moriar" odnosi się do trwałości dzieła autora.

W myśl jakże pięknego cytatu, postępowanie nasze powinno wyglądać mniej więcej tak:
Pomoc. Staramy się pomagać graczom jak tylko możemy. Oczekując na szybką odpowiedź, od razu możesz doczekać się porad, pomoc, wparcie.
Zachowanie. Regulamin Czatu Gry uważamy za priorytet. Ale nikt nie jest doskonały, więc staramy się dojść do doskonałości.

Wymagania:

Prywatne życie? - NIE. Nie ważne jest to: Ile masz lat?; Ile masz wzrostu?; Skąd pochodzisz?; Jaki masz numer buta?; Ile masz w bicepsie?; Co robiłeś w wakacje? NIE.
Doświadczenie w grze? - NIE. Nie ważne jest to: Jaki masz poziom; Czy jesteś "pro" graczem; Czy dopiero zaczynasz. Gildia jest po to, aby promować "świeżaków" czy doskonalić "starszaków".
Co tak naprawdę musisz mieć w sobie?:
Dojrzałość - Musisz: Mieć zdrowy rozsądek; Posiadać umiejętność podejmowania dobrych decyzji; Potrafić przyjmować pełną odpowiedzialność za swoje uczynki; Nie reagować wrogo na krytykę; Potrafić cierpliwie wysłuchać opinii innych; Nie tracić panowania nad sobą; Potrafić przegrywać; Nie przechwalać się; Korzystać ze „złotej zasady”, która mówi: Postępuj w stosunku do innych tak, jakbyś chciał(a), aby inni postępowali w stosunku do ciebie.

Podanie.

Jak ma wyglądać podanie?:
Nick z gry wystarczy.

Zakończenie.

Podania składamy bezpośrednio pod tematem.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2013, 04:41:15 pm wysłana przez Shreuder »
Shreuder-37lvl Vampir-22lvl

FuSzu

  • Strażnik
  • Wojownik Perihelionu
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: +121/-37
  • "Duży" może więcej...
    • Zobacz profil
Odp: Non Omnis Moriar (Nowy Właściciel)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2013, 02:16:15 pm »
Proszę o zmianę opisu.
FuSzu - 91 poziom Łowca - 69 poziom Opętaniec - 85 poziom Necromanta - 48 poziom
"Dużych poznajesz po tym jak traktują mniejszych"

Perihelion - Polska gra mmorpg

Odp: Non Omnis Moriar (Nowy Właściciel)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2013, 02:16:15 pm »