Autor Wątek: FanPage na Facebooku :D  (Przeczytany 65 razy)

True19

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +6/-3
    • Zobacz profil
FanPage na Facebooku :D
« dnia: Kwiecień 02, 2013, 02:05:59 pm »
Wpadłem na pomysł aby stworzyć FanPage Perihelion na fejsie - pomyślałem, że prawie każdy ma konto a przy okazji może popularność gry wzrośnie :D

Oczywiście nie jest to oficjalny FanPage (może będzie kiedyś ale na razie nie chcę naruszać praw). Znalazłem stronę Peri na fejsie jednak co mnie zdziwiło 0 lajków, zero newsów i w ogóle mało moderacji XD Dlatego chciałbym się podjąć zadania prowadzenia innej strony dla graczy.

www.facebook.com/PerihelionFanPage

Jaką mam misję z tym związaną:
- połączyć społeczność graczy Perihelion
- zwiększyć popularność gry

Zapraszam do lajkowania, dodawania komentarzy, zdjęć, filmików, wpisów i ogólnie żeby to rozruszać na początek :)

4rlekin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: +17/-0
    • Zobacz profil
Odp: FanPage na Facebooku :D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2013, 02:53:15 pm »
Nie posiadam konta na fejsie, ale ideę popieram - właściwy sposób prowadzenia marketingu w dzisiejszych czasach :)
It's not a bug, it's a feature.

True19

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +6/-3
    • Zobacz profil
Odp: FanPage na Facebooku :D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:37:40 pm »
Witam!

Chciałbym poprośić graczy o małą przysługę jutro. Wiecie, że fanpage mało co się rozwija (może ja się za mało staram) dlatego proszę wszystkich graczy, którzy mają postacie z Alenthar jutro o przyjście do miasta pod Tiala o godzinie 18:35 do wspólnego zdjęcia :)

Mam nadzieję, że będzie nas duża ilość, wesprzecie tym samym projekt FanPage'a. Dużo robić nie musicie, sesja będzie trwała przez góra minutę a pomożecie tym samym rozwijać się stronie.

Dziękuję

Perihelion - Polska gra mmorpg

Odp: FanPage na Facebooku :D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:37:40 pm »