Autor Wątek: Podziemia przetrwania, turnieje na arenie  (Przeczytany 47 razy)

True19

  • Zaczynający przygodę
  • **
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: +6/-3
    • Zobacz profil
Podziemia przetrwania, turnieje na arenie
« dnia: Kwiecień 07, 2013, 09:29:29 am »
Przepraszam bardzo jeżeli taki temat już był, zapewne nie zauważyłem.

1. Podziemia przetrwania - przy więcej niż 5 graczach podziemia się bugują (w sumie jeszcze tego błędu nie doświadczyłem więc proszę kogoś o dokładniejszy opis problemu)

- można najwyżej zrobić limit osób na podziemia wtedy błąd by nie występował

2. Turnieje na arenie - ostatnio (jak byłem na arenie, w sumie to już dawno było) po pierwszej walce arena się zacięła. Szkoda, bo to jest fajny tryb gry, który trochę urozmaica zabawę :)

FuSzu

  • Strażnik
  • Wojownik Perihelionu
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: +121/-37
  • "Duży" może więcej...
    • Zobacz profil
Odp: Podziemia przetrwania, turnieje na arenie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2013, 10:03:03 am »
Jak dobrze pamiętam, to Grota Przetrwania buguje się w sposób następujący: Gdy do grotki wchodzi więcej niż 5 osób. Potworki się nie pojawiają, a po jakimś czasie graczy przenosi do miast.
FuSzu - 91 poziom Łowca - 69 poziom Opętaniec - 85 poziom Necromanta - 48 poziom
"Dużych poznajesz po tym jak traktują mniejszych"

CeramicznyBob

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: +5/-0
    • Zobacz profil
Odp: Podziemia przetrwania, turnieje na arenie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2013, 12:44:38 pm »
2. Turnieje na arenie - ostatnio (jak byłem na arenie, w sumie to już dawno było) po pierwszej walce arena się zacięła. Szkoda, bo to jest fajny tryb gry, który trochę urozmaica zabawę :)

Opiszę, jak mnie spotkał bug.
1) Wszyscy czekają za bramą (na północy areny) na swoją kolej w walce/wylosowanie dwóch postaci do pojedynku.
2) Do walki został mi przydzielony rdkhot (jeśli dobrze pamiętam), odpowiednik mojego lvl (dochodził 50), ale innej profesji - ja mnich, on wojownik.
3) Zaczęło się odliczanie: 2... 1...
4) Zostaję przeniesiony z rdkhotem na arenę, znajduje się tam oprócz nas gracz na ~70+ poziomie.
5) Nie zostając pokonanym, zostaję przeniesiony za kratę na południowym wschodzie areny.
6) Ja i paru podobnych w mej doli graczy, obserwujemy zza krat walkę rdkhota z graczem o 20 lvli wyższym poziomie.
7) Zauważamy też na arenie bardzo niskopoziomowego gracza (trzech graczy na polu walki).
8)Turniej kończy się wynikiem: rdkhot - pierwsze miejsce, 70-poziomowy gracz, miejsce drugie (miał okropne lagi, jeśli dobrze pamiętam), rdkhot - trzecie miejsce.

Mam nadzieję, że ten opis sytuacji trochę rozjaśni widok na ów bug.

Perihelion - Polska gra mmorpg

Odp: Podziemia przetrwania, turnieje na arenie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2013, 12:44:38 pm »